Recenze

,,Moc děkuji za pomoc. Když jsem přišla z nemocnice s kloboučky, bála jsem se, že už nebude cesty zpět. Naštěstí ano a já jsem za to moc vděčná.

Moc děkuji také za pochopení, empatii a neustálou podporu na telefonu. Vím, že když se bude cokoliv dít, můžu se okamžitě obrátit. Naštěstí je zatím vše v pořádku a kojení nám krásně jde. Ještě jednou děkuji, protože ten pocit při kojení, kdy jsme jenom my dvě a zastaví se čas, je ten nejkrásnější na světě"

.

Pavla

26.10.2023 Most

,,Jestli jsem si jako prvorodička někdy myslela, že je něco samozřejmé, tak kojení. Jenže najednou tu bylo se mnou miminko, které se narodilo s menší váhou a já po cs neměla hned mlíčko. V porodnici to není úplně jako doma, kde vládne klid, pohoda .... Obzvlášť po cs. Malá přibírala, ale na spodní hranici a doktorka nás honila neustále na vážení. V 6 týdnech, kdy už jsem začínala nabírat paniku ohledně váhy malé jsem se bavila s kamarádkou, maminkou 3 kluků o laktační poradkyni. Odkázala mne na o.z. Mamila, na web, kde hledala pomoc ona sama. Jenže já se už bála zkoušet cokoliv sama a tak jsem večer na webu vyhledala nejbližší LP z této organizace. Obratem mi přišla odpověď. Andrejka dorazila. Vše vysvětlila, ukázala, poradila, nasadily jsme bylinky. Když odešla, odnesla s sebou obrovskou tíhu balvanu, co mi ležel na prsou 🙏🏻 po její návštěvě jsem byla taaaak vyklidněná, hlavu srovnanou jako nikdy ... Co se týče váhy malé jsme nakonec byly odkázany na DO do nemocnice, kde se odehrávalo něco, co mi rozum nebral, ale musela jsem se držet a vědět co chci a co ne. I zde mi Andrejka byla neskutečnou oporou. Odešla jsem z porodnice stále kojící. Být slabší povahy a nemít její oporu, tak odcházím z hospitalizace po 3 dnech s lahví Nutrilonu .... 😏

Jsem ráda, že mi kamarádka poradila tuto organizaci, a jsem ráda, že jsem kontaktovala Andrejku.

Protože jestli není něco tak samozřejmé v životě, tak kojení. Teda aspoň pro mně. To se musí umět a kdo neumí, ať se nestydí a nebojí kontaktovat laktační poradkyni Mamila 🙏🏻♥️ Není ostuda si nechat pomoct ♥️"

Renáta

13.7.2023 Kadaň

,,Paní Andrea Sirko je velmi milá, ochotná a znalá poradkyně. Naše rodina si velmi váží její pomoci a podpory při našem těžkém začátku kojení. Každá její návštěva mi dodala potřebnou pozitivní energii a motivaci, že to zvládneme. Děkujeme Vám, Andreo, za veškerou péči. Vaše odborná znalost a empatický přístup dokáží zázraky."

Kristýna

23.6.2023 Kadaň

,,Andrea jako laktační poradkyně je velmi sympatická a empatická žena, která mi hodně moc pomohla s kojením a s problémem, který jsem s dcerou měla. Ihned bylo znát, že v tomto oboru je velmi vzdělaná a že to dělá srdcem❤️. Je to pro mě i velká psychická podpora a jsem strašně moc ráda, že jsem se rozhodla kontaktovat právě Andreu. Za vše moc děkuji ❤️😊 a jen vřele doporučuji!"

Štěpánka

25.3.2023 Teplice


,,Paní Andrejka je velice sympatická a ochotná. Bez problému dorazila k nám domů a velice empaticky a trpělivě vše vysvětlila a poradila a hlavně mi pomohla vyřešit problém s kojením. Moc Vám děkuji 😊"

Adéla

21.2.2023 Most

,,Děkuji za Váš přístup a důvěru"

Petra

1.2.2023 Chomutov

,,Jako prvorodička a maximální laktační a kojící neználek bych ráda doporučila Andrejku jako laktační poradkyni z mnoha důvodů, především perfektní a rychlá domluva. Našla si na mne čas okamžitě a dojížděla k nám domů. Naše setkání bylo velmi příjemné a hlavně přínosné. Poradila mi v mnoha oblastech, stála při mně s bojem proti abscesu a odbourání kloboučku. Pomohla mi nastartovat laktaci, která byla téměř pryč. Pomohla mi s šátkováním a neustále zasílala nové a nové informace. Zpětně bych Andrejku kontaktovala hned po příjezdu z porodnice, bohužel jsem se ostýchala a své problémy neřešila a nechala dojít do extrému. V nejhorších dnech a bolestech jsem kojení nenáviděla, nicméně už je to pryč a kojení za to stojí a určitě to chce najít někoho, kdo Vám s tím pomůže a zabojovat. Andrejko, díky ♥️!"  

Marie

9.1.2023 Most