Recenze

,,Děkuji za Váš přístup a důvěru"  

Petra B. 


,,Jako prvorodička a maximální laktační a kojící neználek bych ráda doporučila Andrejku jako laktační poradkyni z mnoha důvodů, především perfektní a rychlá domluva. Našla si na mne čas okamžitě a dojížděla k nám domů. Naše setkání bylo velmi příjemné a hlavně přínosné. Poradila mi v mnoha oblastech, stála při mně s bojem proti abscesu a odbourání kloboučku. Pomohla mi nastartovat laktaci, která byla téměř pryč. Pomohla mi s šátkováním a neustále zasílala nové a nové informace. Zpětně bych Andrejku kontaktovala hned po příjezdu z porodnice, bohužel jsem se ostýchala a své problémy neřešila a nechala dojít do extrému. V nejhorších dnech a bolestech jsem kojení nenáviděla, nicméně už je to pryč a kojení za to stojí a určitě to chce najít někoho, kdo Vám s tím pomůže a zabojovat. Andrejko, díky ♥️!"  

 Marie S.


,,Paní Andrejka je velice sympatická a ochotná. Bez problému dorazila k nám domů a velice empaticky a trpělivě vše vysvětlila a poradila a hlavně mi pomohla vyřešit problém s kojením. Moc Vám děkuji 😊"

Adéla B.


,,Andrea jako laktační poradkyně je velmi sympatická a empatická žena, která mi hodně moc pomohla s kojením a s problémem, který jsem s dcerou měla. Ihned bylo znát, že v tomto oboru je velmi vzdělaná a že to dělá srdcem❤️. Je to pro mě i velká psychická podpora a jsem strašně moc ráda, že jsem se rozhodla kontaktovat právě Andreu. Za vše moc děkuji ❤️😊 a jen vřele doporučuji!"

Štěpánka H.